Kriminalisté pátrají po celostátně pohřešované dívce. Může se pohybovat ve společnosti staršího cizince
Pohřešovaná dívka. Foto: Policie ČR
Karlovy Vary

Karlovarský kraj - Chebští kriminalisté pátrají po celostátně pohřešované 18leté ženě z Chebu, která je přibližně 160 cm vysoké střední postavy, má hnědé oči a středně dlouhé hnědé vlasy (konečky vlasů odbarvené do zrzava). Na pravém vnitřním předloktí má tetování, konkrétně vyobrazený motiv motýla na olistěném stonku rostliny.

V době, kdy dívka odešla ze svého bydliště v Chebu, na sobě měla mít černé džíny, fialovou mikinu s kapucí, delší černou bundu s kapucí lemovanou černou kožešinou a černý batoh. Na nohou měla mít černé kožené botasky značky NIKE.

Dívka měla odejít v úterý 1. března letošního roku ze svého bydliště do školy v Chebu, kde je studentkou 3. ročníku střední školy. Do školy ovšem nedorazila a od té doby o sobě nepodala svým příbuzným ani známým žádnou zprávu. Šetřením bylo zjištěno, že by se pohřešovaná dívka mohla pohybovat ve společnosti třiačtyřicetiletého muže slovenské národnosti. Není vyloučeno, že s ním odcestovala na území Slovenska. Další informace k pohřešované ženě naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla osoba nalezena).

"V případě jakýchkoliv informací k této pohřešované osobě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu," uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru