Policisté v Aši kontrolovali řidiče. Několik jich mělo pozitivní test na omamné a psychotropní látky
Ilustrační foto. Foto: Policie ČR
Karlovy Vary

Chebsko - Policisté z obvodního oddělení Aš prováděli v sobotu 11. března letošního roku kolem třiadvacáté hodiny v Hranicích na Ašsku dohled nad dodržováním bezpečnosti a plynulosti silničního provozu.

"Krátce před půl dvanáctou hodinnou večerní si policisté všimli projíždějícího vozidla značky Škoda, které se rozhodli předepsaným způsobem zastavit a zkontrolovat jeho osádku. Při silniční kontrole se osmadvacetiletý muž podrobil orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek, který vyšel s pozitivním výsledkem na látku amfetamin/metamfetamin a THC." uvedl policejní mluvčí Jan Bílek.

Následující den, v neděli 12. března letošního roku prováděla taktéž hlídka policistů z obvodního oddělení Aš dohled nad dodržováním bezpečnosti a plynulosti silničního provozu v Aši. "Krátce před patnáctou hodinou policisté předepsaným způsobem zastavili v ulici Okružní vozidlo značky BMW. Osmatřicetiletý muž se následně při silniční kontrole podrobil orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek, který vyšel s pozitivním výsledkem na látku amfetamin/metamfetamin," pokračoval dále mluvčí.

Posledního řidiče, který se při silniční kontrole podrobil orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek, zastavili Ašští policisté při silniční kontrole v pondělí 13. března letošního roku krátce po dvacáté hodině večerní taktéž v Aši. I u pětadvacetileté řidičky vozidla značky Škoda vyšel test s pozitivním výsledkem na látku Cannabis.

"Všichni tři řidiči, kterým vyšel pozitivní test na omamné a psychotropní látky se následně podrobili lékařskému vyšetření spojeného s odběrem biologického materiálu, tedy krve a moči," dodal Bílek.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru