Foto: Magistrát Karlovy Vary
Co se chystá

Karlovy Vary - V pátek 7. března se v Karlových Varech uskuteční pietní vzpomínkový akt u příležitosti 175. výročí narození prvního československého prezidenta, Tomáše Garrigua Masaryka.

Ceremoniál s položením květin proběhne u jeho sochy-památníku na stejnojmenné třídě v Karlových Varech od 14 hodin.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru