Foto: MP Karlovy Vary
Karlovy Vary

Karlovy Vary - Převoz na „záchytku“ bývá jednou z možností, kterou mají strážníci k dispozici, pokud se jedná o osobu posilněnou alkoholem. Někteří jedinci se naštěstí dají probudit, rozchodit a v tom nejlepším případě předat do „kocovinové“ péče rodinnému příslušníkovi.

Pak tu ale máme případy, kterým nepomůže ani svěcená voda. Jedná se o osoby, které nejsou schopné kontrolovat své chování a ohrožují tím nejen sebe, ale také své okolí. K takovému případu vyjeli karlovarští strážníci v neděli po třetí hodině odpoledne, kdy měl na platě u hotelu Thermal ležet opilý muž. Policisté, kteří dorazili před příjezdem naší hlídky, provedli orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem tři promile a také přivolali posádku záchranné služby. Ta šestapadesátiletého muže uschopnila k převozu na protialkoholní záchytnou stanici. Strážníci sice nezraněného, zato ale pomočeného muže naložili do převozového auta a vyjeli do Sokolova. Takových převozů, náročných na časové vytížení, provedli strážníci v loňském roce přes sto sedmdesát. 

Foto: MP Karlovy Vary

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru